1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Jeep Cherokee

Дискусија во форумот 'Авто-мото' започната од emzzy, 5 јуни 2012.

 1. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Мислења за овие џипови?
  Некако ми е бедно возење со нив низ град.
  А убави се. Квалитетни.

  Татко ми само што купи, ама не ми е по ќејф мене баш..си го сакам старото коле назад...:/
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На The_Mayor му/ѝ се допаѓа ова.
 2. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  сс здравје да си се служите : )
   
  На The Tramp и emzzy им се допаѓа ова.
 3. Legioner

  Legioner Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 април 2012
  Мислења:
  999
  Допаѓања:
  606
  шо кола имавте предходно ???
  не е лош џипот само за делови е сјебано
   
 4. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Mercedes :)
  parvati фала, да ти се враќа :Р
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Legioner

  Legioner Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 април 2012
  Мислења:
  999
  Допаѓања:
  606
  е тогаш стварно ја зезнал работатата татко ти :D
   
  На emzzy му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  јас мислам дека баш е супер џипот. Имам кеф за некој вакви големи возила.. Со здравје да си го возите и кажи шо боја е за ко ке дојдам следниот пат во Охрид да те препознаам во него ..:)
   
  На emzzy му/ѝ се допаѓа ова.
 7. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Ептен ја зезна..:( Не бива ни југо да дадеш за џипот.
  Фала, да ти се врати :Р
  Темно сина :sreken
   
  На Legioner му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Snape

  Snape Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  402
  Некој нема ни таква така да биди задоволна иначе поновите модели се многу секси [​IMG]
   
 9. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541
  Искрено мене ми се допаѓа !

  Со здравје да си го служите ;)
   
  На emzzy му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: