1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

itnooo ee

Дискусија во форумот 'Рисајкл Бин' започната од Dollface, 9 септември 2013.

 1. Dollface

  Dollface Нов член

  Зачленет на:
  9 септември 2013
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Treba da napisam sostav na tema- Moite ocekuvanja za idninata, a ne sum nesto inspirirana vecerva
  ako mozi pomos :confused:
   
 2. ComputerService

  ComputerService Истакнат Член

  Зачленет на:
  29 јануари 2013
  Мислења:
  446
  Допаѓања:
  240
  Земи погуглај мајлце :D ако немаш инспирација за да напишеш еден состав, тогаш не знам што да кажам :D п.с има некој будала шо ке си ја толчи глата да пишува состав?! „РЕБРАЊЕ ФКРАЈ“
   
  На toby2 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. ipopovski

  ipopovski Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  30 септември 2011
  Мислења:
  1,739
  Допаѓања:
  2,349
  Насловот не ја опишува темата.
   

Сподели: