Isabel Marant патики

The_countess

Истакнат Член
10 јуни 2012
441
547
193
25


Kate Bosworth , Beyonce , Alessandra Ambrosio и Miranda Kerr се само дел од холивудските девојки кои своите лежерни комбинации ги надополнија со феноменалните патики на Isabel Marant ! Со тоа патиките на Isabel станаа најпосакуваните патики на светот !
Интересно е што станува збор за патики кои во себе содржат висока полна пета , вешто скриена во симпатичниот дизајн :)
Доколку сте спремни да одвоите едно мало богатство за нив , истите можете да ги набавите преку www.net-a-porter.com. Цената изнесува околу 390 долари па нагоре.


 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,996
9,626
1,683
Normandy
Овие као на Back to the future шо се самозакопчуваат. Не идам на скијање, мајке ми. Вечити поборник за старки.
 
  • Like
Реакции: Aleksis and emzzy

emzzy

Староседелец
25 февруари 2012
1,374
1,871
1,123
За тие пари 10 пара COnverse ќе си купам...а не се нешто нај.
 
  • Like
Реакции: Nightmare_f

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
Е што се толку посебни патикиве? Најобично патики, сеа таму што ги носеле некои си славни фаци и сите ко :frantic најјаки се патикиве |-(.
Слични модели на овие има на Адидас и на Најк и за поевтино ќе си ги земете.
 

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,541
2,555
1,133
Ги носеле славни личности демек они ги купиле...(мало морген). Добра реклама де на компанија што ги рекламира преку нив (хонорарна работа) за славните личности.
 
  • Like
Реакции: Selma

emzzy

Староседелец
25 февруари 2012
1,374
1,871
1,123
На amazon.com ги најдов за скоро 11 000 денари, па планирам да ги нарачам. Се предадов сепак:)