1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Hope and Faith

Дискусија во форумот 'Серии и емисии' започната од Snape, 13 мај 2012.

 1. Snape

  Snape Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  402
  Дали ги гледате/вте и мислење ..инаку јас не ги испуштам една од најомиленити серии ми е .. а и башка плавушите се ми слабост така да :rolleyes:
   
  На Давор, Badgirl, The Tramp и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. Дејмон

  Дејмон Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  455
  Допаѓања:
  650
  Ја глеав на Фокс Лајф порано дур ја даваа, за да тепам досада. Хоуп беше помладата ми се чини, ради неа и ја глеав серијата. Најмалиот син во некој моменти ми беше ептен јак.. ќе ја заборавев и Меган Фокс која ја глуми ќерката. Во главно, имаше добро смеење во некои епизоди. Ама некои беа тотални утки.
   
  На Ludaca, Dee Dee и Sweetgirl1605 им се допаѓа ова.
 3. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Па кога ги фатев ги гледав, не сум ги гледала редовно, а и не ми беа нешто посебно.
   
  На Dee Dee и Sweetgirl1605 им се допаѓа ова.
 4. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  Интересна во секој случај :biggrin
   
  На Dee Dee, Sweetgirl1605 и Sagittarius им се допаѓа ова.
 5. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Интересна е многу. Особено еден момент, не знам која епизода и сезона беше. Кога постарата сестра ќе ја заклучи помалата сестра со лисици за тушот, само за таа да не се видела со нејзиниот бивш (мислам дека така беше). И после во куќата ќе им влезе со вратата на грб, ја откорнала и си ја носеше со неа. :rofl И тие ја гледат во стил dafuq, и таа вика: Што бе, привезок за клучеви ми е. :giggle Ја памтам таа конкретно, се згазив од смеење.
   
  На Ludaca, Sagittarius, Dee Dee и уште 1 член му се допаѓа ова.
 6. Avona Vi

  Avona Vi Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  493
  Допаѓања:
  630
  Доста добри и интересни беа... редовно ги гледав.... :)
   
  На Dee Dee и Sweetgirl1605 им се допаѓа ова.
 7. Marinna

  Marinna Староседелец

  Зачленет на:
  13 април 2012
  Мислења:
  117
  Допаѓања:
  160
  најубава серија ми е и не ја пропуштам :)

  Фејт е помладата и сеуште ја даваат на Фокс Лајф ;)
   
  На Дејмон и Dee Dee им се допаѓа ова.
 8. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Интересна серија. Иначе се сеќавам еднаш една од сестрите го зезаше братот (нешто му беше лошо) дека имал менструација. И после знам он ги прашуваше родителите нешто во врска со тоа. Луда работа. :rofl
   
 9. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  И јас таа епизода ја гледав, се испосмеав.
  А сакам линк од тоа DarkPassenger што го опиша.
   
  На The Tramp му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Eva

  Eva Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  103
  Допаѓања:
  100
  Баш се јаки. Ги гледам кога ќе ги фатам. Ама многу ми се смешни. Особено Фејт е закон :cool:
   
  На Sweetgirl1605 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: