1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Harper's Island

Дискусија во форумот 'Серии и емисии' започната од Давор, 24 јуни 2013.

 1. Давор

  Давор Староседелец

  Зачленет на:
  10 ноември 2012
  Мислења:
  1,300
  Допаѓања:
  2,081
  Група луѓе одат на еден остров по повод венчавката на Патрисија и Хенри.Некои од нив не знаат за тоа што се случило на островот пред 7 години,некои од нив знаат ама сметат дека тоа е само минато. Тие не ни помислуваат дека убиецот се вратил,или можеби никогаш не ни умрел?
  Интересно е тоа што има доста испреплетени приказни и непредвидливи настани. Венчавката на Патрисија и Хенри е ставена под знак прашалник откако на островот доаѓа бившото момче на Патрисија. Ама и Хенри не е сигурен што сака,бидејќи сфаќа дека Аби-неговата пријателка и домаќинката на куќата- доста го привлекува.
  Во секоја епизода има по три или повеќе убиства,а премногу луѓе и токму кога ќе посочиш дека тој некој е убиецот,во следната епизода тој е следната жртва.Сите оние кои сакаат мистерија,трилер со доза на хорор елементи можат веднаш да ја гледат серијава.

  [​IMG]
   
 2. Ice_Man

  Ice_Man Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  440
  Допаѓања:
  236
  баш сакав да ти ја предложам горе во темата кога ме праша за предлог ,али ти изгледа си ја гледал xd
   
  На Давор му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: