1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Grey's Anatomy

Дискусија во форумот 'Серии и емисии' започната од Blondie, 11 март 2012.

 1. Blondie

  Blondie Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  612
  Допаѓања:
  1,085
  Вовед во анатомија е позната американскамедицинска телевизиска драма. Ликовите во серијата во основа се медицински специјализанти и доктори кои на стажистите им служат како ментори во нивните приватни и професионални животи. Продуцентите на серијата користеле така наречена „слепо-распоредувачка“ техника, која се резултирала во актерска екипа со актери од различни националности и раси. Сите улоги за Вовед во анатомија се бирани без пред тоа да се каже од која раса треба да е улогата, тоа всушност била визијата на создавачот, Шонда Рајмс.
   
  На She, kones, AnneBoleyn и уште 1 член му се допаѓа ова.
 2. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541
  го гледам !!!! :skip
   
 3. Blondie

  Blondie Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  612
  Допаѓања:
  1,085
  јас почнав од почеток па да се надоврзам таму каде што застанав
   
  На Scars31 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Marrie

  Marrie Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  507
  Допаѓања:
  802
  Го даваат сега на Fox Life? Порано таму го гледав, ама не гледам во последно време фокс, се едно исто даваат, ги повторуваат сериите. Ако некој знае, нека ми каже. Инаку серијата е интересна.
   
 5. AnneBoleyn

  AnneBoleyn Активен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  144
  Допаѓања:
  192
  Јас си ги симнувам од нет. На Фокс постари сезони даваат. Моментално се до 16та епизода 8ма сезона.
  Веќе се знае дека е продолжен договорот и ќе има 9та сезона, но Патрик Демпси пред почетокот на осмава кажа дека ќе се откажува.. за другиве глумци не знам. Ако се откажат повеќето нема да биде исто..

  Ах МекДрими.. (inlove)

  [​IMG]
   
 6. She

  She Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  301
  Допаѓања:
  569
  Серијава ја обожавав. Ја гледав на А1 на времето :D и на Фокс.
  Кристина ми е најака женска, а и хуморот на сите им е добар. Интересна серија во главно, јас неколку сезони изгледав а оно да ти имало дури девет. Тоа ми е некако премногу, премногу тупење.
   

Сподели: