1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Grey's Anatomy

Дискусија во форумот 'Серии и емисии' започната од Blondie, 11 март 2012.

1. Blondie

Blondie Староседелец

Зачленет на:
    19 февруари 2012
    Мислења:
    612
    Допаѓања:
    1,085
    Вовед во анатомија е позната американскамедицинска телевизиска драма. Ликовите во серијата во основа се медицински специјализанти и доктори кои на стажистите им служат како ментори во нивните приватни и професионални животи. Продуцентите на серијата користеле така наречена „слепо-распоредувачка“ техника, која се резултирала во актерска екипа со актери од различни националности и раси. Сите улоги за Вовед во анатомија се бирани без пред тоа да се каже од која раса треба да е улогата, тоа всушност била визијата на создавачот, Шонда Рајмс.

На She, kones, AnneBoleyn и уште 1 член му се допаѓа ова.
  2. Scars

Scars Староседелец

Зачленет на:
    17 февруари 2012
    Мислења:
    2,227
    Допаѓања:
    3,541
    го гледам !!!! :skip

3. Blondie

Blondie Староседелец

Зачленет на:
    19 февруари 2012
    Мислења:
    612
    Допаѓања:
    1,085
    јас почнав од почеток па да се надоврзам таму каде што застанав

На Scars31 му/ѝ се допаѓа ова.
  4. Marrie

Marrie Староседелец

Зачленет на:
    13 февруари 2012
    Мислења:
    507
    Допаѓања:
    802
    Го даваат сега на Fox Life? Порано таму го гледав, ама не гледам во последно време фокс, се едно исто даваат, ги повторуваат сериите. Ако некој знае, нека ми каже. Инаку серијата е интересна.

5. AnneBoleyn

AnneBoleyn Активен Член

Зачленет на:
    14 февруари 2012
    Мислења:
    144
    Допаѓања:
    192
    Јас си ги симнувам од нет. На Фокс постари сезони даваат. Моментално се до 16та епизода 8ма сезона.
    Веќе се знае дека е продолжен договорот и ќе има 9та сезона, но Патрик Демпси пред почетокот на осмава кажа дека ќе се откажува.. за другиве глумци не знам. Ако се откажат повеќето нема да биде исто..

Ах МекДрими.. (inlove)

6. She

She Истакнат Член

Зачленет на:
    17 февруари 2012
    Мислења:
    301
    Допаѓања:
    569
    Серијава ја обожавав. Ја гледав на А1 на времето :D и на Фокс.
    Кристина ми е најака женска, а и хуморот на сите им е добар. Интересна серија во главно, јас неколку сезони изгледав а оно да ти имало дури девет. Тоа ми е некако премногу, премногу тупење.

Сподели: