1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Gossip Girl

Дискусија во форумот 'Серии и емисии' започната од Blueberry, 12 февруари 2012.

 1. Blueberry

  Blueberry Староседелец

  Зачленет на:
  12 февруари 2012
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  158
  Простор за сите верни фанови и гледачи на серијата Gossip Girl. Овде може да споделувате се' што е поврзано со Блер, Серена, Чак Бас и останатите јунаци на серијата. Утре вечер излегува новата епизода - Crazy, Cupid, Love.
   
  На Martin_MKD и Lorejn им се допаѓа ова.
 2. Lily

  Lily Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  142
  Допаѓања:
  123
  јас ја пратам серијава. Првите 2 сезони беа супер, интересни, а после, погодово последнава ја испревртеа ептен бетер од шпанска серија ја направија:)сега ја глеам ради реда колку да не ја остаам на пола:)А и ме интересира како ќе заврши:)
   
 3. Glorry

  Glorry Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  261
  Допаѓања:
  369
  ја следам серијава редовно,и секако чекам да дојде понеделник за нова епизода.Интересна е,а и глумците се одлични,особено овие заљубениве Чак и Блер :rolleyes
   
 4. Ivance

  Ivance Нов член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  5
  ја обожаваааам серијава :)
   
 5. Blondie

  Blondie Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  612
  Допаѓања:
  1,085
  Интересна е,само што секој со секого беше во врска:) јас ја имам серијата до 5 сезона 11 епизода,а до 4 сум ја гледала,чекам целосно да излезе 5 па да ја догледам и баш би сакала Чак и Блер да бидат заедно
   
  На Ivance му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Ја гледав 4та сезона до крај, но 5та само 1ва епизода ја гледав и ја занмарив, досадна ептен стана. Првите 3 сезони беа најдобри. Можеби летото ќе ја догледам. :)
   
 7. zica

  zica Нов член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  18
  Ден и Блер??? :(
   
 8. Blueberry

  Blueberry Староседелец

  Зачленет на:
  12 февруари 2012
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  158
  zica снемаа креативност изгледа со приказнава...
   
  На Ivance, zica и Aaliyah им се допаѓа ова.
 9. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
  Првите 3 сезони добри беа,ама четвртава ко што кажа Lily бетер од шпанска серија.:unsure
   
  На Ivance му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Ана-Каренина

  Ана-Каренина Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  998
  Допаѓања:
  1,749
  Мислам дека 5 сезона треба да биде крај на Gossip Girl, немаат веќе идеи режисерите и сварно нема смисла ова ги уништија ликовите со серија, секој со секого легна. -.-
  Првите две сезони беа одлични, третата средно ама 4 а посебно 5 катастрофални, уште Ден и Блер останаа да не се заедно па ајде и тие.
   

Сподели: