Footjob фетиш, знаете ли што е тоа?

Статус
Затворена за нови мислења.

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,186
1,133
1,133
Не значи дека само тебе треба да те пали нешто за да имате двострано задоволство со партнерот во некои случаеви
Во ред, знаеш што му предизвикува задоволство (а тебе баш и не) и се трудиш да му овозможиш ама ако нон стоп правиш работи кои не ги сакаш само него да го гледаш задоволен, тури му таквото..
Ко искористена ќе се чувствуваш.
Темава тргна во друга насола STOP HERE!
 

Milaa

Нов член
28 март 2016
9
4
3
26
Во ред, знаеш што му предизвикува задоволство (а тебе баш и не) и се трудиш да му овозможиш ама ако нон стоп правиш работи кои не ги сакаш само него да го гледаш задоволен, тури му таквото..
Ко искористена ќе се чувствуваш.
Темава тргна во друга насола STOP HERE!
Кажав некаде јас дека правам работи кои не ги сакам?
Ако не знаеш да читаш кажи :banghead
 

Дејви

Член со 30 казнени поени
10 март 2016
308
187
43
Боље "wireless head" него "footjob", ако веке си решила да го заиграш...:sram:giggle
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,997
9,629
1,683
Normandy
Не научивте да дискутирате како што треба. Канта.
 
  • Like
Реакции: Electra
Статус
Затворена за нови мислења.