Footjob фетиш, знаете ли што е тоа?

Статус
Затворена за нови мислења.

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
741
613
103
Ојде носот.. Ам ако си на работ од креветот застаната и ти се лизне едната рака некако ако премн се занесеш во играта.. Газ преку глава :patos ојде и кичмата
леле ама јаки филмчиња ствара фетишов:rofl
:patosа замисли со рапави петици....пилинг на патлак :patos
 
  • Like
Реакции: ●Untouchable°

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,186
1,133
1,133
Загреота бе..(worried) Болно е тоа. Пр оваа нема осет да си ги среди стапалата а кутриот незгодно му е да и рече... оф оф оф :patos
 
  • Like
Реакции: misterija

Дејви

Член со 30 казнени поени
10 март 2016
308
187
43
Меѓу прсти само со палецот грабање ако му е помал а на цурата поголеми тоа прстаците и свиткај...цвик.:rofl
The thumb twist:patos
 
  • Like
Реакции: ●Untouchable°

Дејви

Член со 30 казнени поени
10 март 2016
308
187
43
Не ни е на нас од Титаниум, треба да се пази многу исто така и кога ке се занесете во јавањето. Затоа рекле дека тоа е нежен и интимен акт и не е за ножна манипилација.:facepalm2
 

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
741
613
103
Не ни е на нас од Титаниум, треба да се пази многу исто така и кога ке се занесете во јавањето. Затоа рекле дека тоа е нежен и интимен акт и не е за ножна манипилација.:facepalm2
:patos
 
  • Like
Реакции: ●Untouchable°

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,186
1,133
1,133
О Господе! :facepalm2
Како бе како бе.. И на некој она му изгледа секси и некој се пали на едвај подвижните стапала кои само што не се откажале од акцијата поради болка во зглобот..
А каква е оваа пенетрацијата мајке ти .. не знам ств не можам да се изначудам (shake):frantic
 

Milaa

Нов член
28 март 2016
9
4
3
26
О Господе! :facepalm2
Како бе како бе.. И на некој она му изгледа секси и некој се пали на едвај подвижните стапала кои само што не се откажале од акцијата поради болка во зглобот..
А каква е оваа пенетрацијата мајке ти .. не знам ств не можам да се изначудам (shake):frantic
Изглеа ти дркаџија си, женско немаш допрено па нешто си праиш филмови :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.