1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Fancy производи

Дискусија во форумот 'Дизајни' започната од MissChievous, 20 февруари 2012.

 1. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Во овој материјален модерен свет, сигурно постојат производи кои премногу ги посакувате. Покажете неколку примери.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На parvati и melpomena им се допаѓа ова.
 2. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,624
  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На malo му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  +
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 4. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,624
  Ете видиш и катаната ја забораив. Ако си по такви ствари прашај го Кецкоски шо тренира Доџо такви јапански ствари, знае од кај се зима.
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 5. ScoobyDoo

  ScoobyDoo Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  386
  Допаѓања:
  677
 6. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  [​IMG]
  [​IMG]
  Само едно роботче би ми било доволно..да ми помага :р
   
 7. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  The Football Briefcase :biggrin
  The Football Briefcase.jpg
   
  На Prashina, parvati и Aristokrat им се допаѓа ова.
 8. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Bacon Cheese Machine
  Bacon Cheese Machine.jpg
  Adjustable Tablet Stand
  Adjustable Tablet Stand.jpg
  Plantronics Backbeat GO Headphones
  Plantronics Backbeat GO Headphones.jpg
  Uboard Smart USB Multiboard
  Uboard Smart USB Multiboard.jpeg
   
  На BlackTulip му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Сите ги сакам, а посебно колата (inlove). Исто сакам и еден мотор.
  [​IMG]
   
  На BlackTulip му/ѝ се допаѓа ова.
 10. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  1963 Buick Rivera.jpeg Atom Bomb RVA Overland.jpg marshall_fridge.jpg Louis Vuitton 2012 Cup Collection.jpeg
   
  На BlackTulip, parvati и melpomena им се допаѓа ова.

Сподели: