Drzavjanstvo

Статус
Затворена за нови мислења.

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
Прашај си во Романска амбасада. Имаш и интернет, мавни едно гуглање и ќе ги најдеш сите потребни информации.
 
Статус
Затворена за нови мислења.