Drum Covers | Црнобело Форум

Drum Covers

Статус
Затворена за нови мислења.

deni

Нов член
18 февруари 2012
1
2
3
35
Почитувани членови на ЦРНОБЕЛО, јас сум Дени од Гевгелија, свирам на тапани една ипол година, еве нешто од мене подолу во самата тема.
Секој коментар е добредојден ;)
Ви благодарам многу
Со почит,
Дени
 

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,932
743
Поздрав до Гивгилија, иначе ми се допаѓа ова браво.:) Ти посакувам успех..
 

x3m

Активен Член
17 февруари 2012
139
169
43
Скопје
Дааа, другар те гледав пред некој ден. Супер изведби, особено Freestyler :) Само продолжи така :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.