Counter Strike | Црнобело Форум

Counter Strike

важна

Истакнат Член
14 февруари 2012
552
694
93
31
Скопје
Ајде кантеристи да ве видам во темава :p
Значи играва е нешто чудо...толку е стара, а толку е играна... и сосема заслужено.
Сум имала ситуации кога ми кажувале какви се не игри имале 100 пати подобра графика, па не е се во графиката, има нешто и во самата игра.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee

Elena

Истакнат Член
14 февруари 2012
155
169
343
Home.
Едноставно обожувам кантер :D
Не знам зашто премногу ја сакам играта.. ма тоа е нешто појке од игра..:)
Одамна играм и секој ден пробувам да направам најмалку 20 убиства :S
А понекогаш се нервирам кога не можам да најдам слободен сервер ..:))
Позз. до сите што играат "Цс" ;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee and The Tramp

важна

Истакнат Член
14 февруари 2012
552
694
93
31
Скопје
Едноставно обожувам кантер :D
Не знам зашто премногу ја сакам играта.. ма тоа е нешто појке од игра..:)
Одамна играм и секој ден пробувам да направам најмалку 20 убиства :S
А понекогаш се нервирам кога не можам да најдам слободен сервер ..:))
Позз. до сите што играат "Цс" ;)
Да не си читер? :cool:
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,016
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Пфф најдобра игра :D Зараза невидена... но за мене и повеќе од игра, порано кога играв повеќе, играв најчесто на еден сервер со едни срби и баш онака мило ми беше секој ден ко ке си правев муабет со нив, си запознав луѓе слични на мене :) А сега, играм Team Fortress 2, истата работа :p
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Vladus, Elena and Dee Dee

Дејмон

Староседелец
16 февруари 2012
456
650
1,093
Unknown
Ех, времиња кога "Дејмон" играше кантер.
Да да, презаразен бев од играва, по 4-5 саати на ден играв без престан. Сум бил и на лан турнири, еден дури и освоивме ама се тоа се случуваше некаде 2010та година. 5-6 дена пред квалификациите за WCG оваа година, се откажав од играта и ден денес ја немам пуштено. Што не сум поминал, од обичен админ до хед, па едно па друго. Најмомент ќе ми е на еден лан турнир во нашиот град, на резултат 15-14 за моја екипа останав сам против тројца и поштено си ги изреметив.
 

Македонец

Староседелец
14 февруари 2012
315
440
1,063
AWP рулз! админи имав на еден руски,бугарски сервер и Tabu AWP кај нас. Го играм од многу дамна. па некое време прекинав и прошлата недела пак ја симнав уште сум јак нек си е*е матер. и да вчера порачав еден сервер 11$ го платив во секое време треба да ми стигнат податоци па кога сакате ке играме.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp and parvati

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
AWP рулз! админи имав на еден руски,бугарски сервер и Tabu AWP кај нас. Го играм од многу дамна. па некое време прекинав и прошлата недела пак ја симнав уште сум јак нек си е*е матер. и да вчера порачав еден сервер 11$ го платив во секое време треба да ми стигнат податоци па кога сакате ке играме.
Кога ќе го оправиш, пиши IP :D