Conquer Online 2.0

Apocalypse

Нов член
24 август 2012
9
0
1
23
Kavadarci
Епа сега ако има некој кој ја игра играва нека сподели искуства нека каже што херој има каков е што е и на кратко да го опише :)
 

Succubus

Истакнат Член
28 февруари 2012
562
835
393
under your skin.
Оваа ми е некако во стилот на WoW, не е лоша, дека е во Ancient China се одвива се, тоа ми е интересното.. ама не планирам па да се заразувам со вакви игри. Башка у последно време си тражам добра стратегија, а во меѓувреме ја скапувам COD MW3 :D
 

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,413
1,536
1,133
27
Играв на времето на Dreams - Eternity,доека не почнаа да напуштаат другариве,мене ми здосади да ме шлапа секој клошар шо купуе DBs и шитнав тоа шо имав,извадив нешто ситно у вистински пари и напуштив. Сеа гледам ја укакале до коска,све и свашта изнаставиле.
 
  • Like
Реакции: BioTrpe

Lex.Kyuubi

Нов член
22 септември 2012
13
2
3
Konoha
уште ја игра на elements-fire/water има акаунт ватер-вариор-монк 130 лвл играва е многу јака едвај ја чека conquer 3 :)
 

Apocalypse

Нов член
24 август 2012
9
0
1
23
Kavadarci
уште ја игра на elements-fire/water има акаунт ватер-вариор-монк 130 лвл играва е многу јака едвај ја чека conquer 3 :)
Conquer 3 ке биде некако по не интересна бидејќи ке нема многу работи кои сега ги има ( Battle Power кое е најважно ) а инаку и јас уште играм на GreatWall Wonder Fire Tao 119 Full +5 super :)
 

Lex.Kyuubi

Нов член
22 септември 2012
13
2
3
Konoha
Conquer 3 ке биде некако по не интересна бидејќи ке нема многу работи кои сега ги има ( Battle Power кое е најважно ) а инаку и јас уште играм на GreatWall Wonder Fire Tao 119 Full +5 super :)
грешиш.. баш дека ке нема батл повер ке биде поизбалансирано.. истотака слушнав дека ке нема талисмани.. и едвај ја чекам.. со другарите си напрајф тим од 3 души и ке одиме заедно на турнири па ке видиме шо ке се дешават
 

Apocalypse

Нов член
24 август 2012
9
0
1
23
Kavadarci
грешиш.. баш дека ке нема батл повер ке биде поизбалансирано.. истотака слушнав дека ке нема талисмани.. и едвај ја чекам.. со другарите си напрајф тим од 3 души и ке одиме заедно на турнири па ке видиме шо ке се дешават
Кога ке испадни конкуер 3 и јас сакам со вас на турнири да доаѓам :D
 

Coci8

Староседелец
26 април 2013
106
55
1,038
38
Skopje
Ја играм веќе подолго време
Dream
Eternity
*The**JokeR*