1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Conquer Online 2.0

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Apocalypse, 21 септември 2012.

 1. Apocalypse

  Apocalypse Нов член

  Зачленет на:
  24 август 2012
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  0
  Епа сега ако има некој кој ја игра играва нека сподели искуства нека каже што херој има каков е што е и на кратко да го опише :)
   
 2. Succubus

  Succubus Истакнат Член

  Зачленет на:
  28 февруари 2012
  Мислења:
  562
  Допаѓања:
  835
  Оваа ми е некако во стилот на WoW, не е лоша, дека е во Ancient China се одвива се, тоа ми е интересното.. ама не планирам па да се заразувам со вакви игри. Башка у последно време си тражам добра стратегија, а во меѓувреме ја скапувам COD MW3 :D
   
 3. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  Ја играв на времето со брат ми.... И морав поради учењето да се откажам од неа... Сега не ми ни текнува на акаунтот :sreken
   
  На Martin_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Solstice

  Solstice Nujabes

  Зачленет на:
  28 август 2012
  Мислења:
  1,413
  Допаѓања:
  1,536
  Играв на времето на Dreams - Eternity,доека не почнаа да напуштаат другариве,мене ми здосади да ме шлапа секој клошар шо купуе DBs и шитнав тоа шо имав,извадив нешто ситно у вистински пари и напуштив. Сеа гледам ја укакале до коска,све и свашта изнаставиле.
   
  На BioTrpe му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Lex.Kyuubi

  Lex.Kyuubi Нов член

  Зачленет на:
  22 септември 2012
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  2
  уште ја игра на elements-fire/water има акаунт ватер-вариор-монк 130 лвл играва е многу јака едвај ја чека conquer 3 :)
   
 6. Apocalypse

  Apocalypse Нов член

  Зачленет на:
  24 август 2012
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  0
  Conquer 3 ке биде некако по не интересна бидејќи ке нема многу работи кои сега ги има ( Battle Power кое е најважно ) а инаку и јас уште играм на GreatWall Wonder Fire Tao 119 Full +5 super :)
   
 7. Lex.Kyuubi

  Lex.Kyuubi Нов член

  Зачленет на:
  22 септември 2012
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  2
  грешиш.. баш дека ке нема батл повер ке биде поизбалансирано.. истотака слушнав дека ке нема талисмани.. и едвај ја чекам.. со другарите си напрајф тим од 3 души и ке одиме заедно на турнири па ке видиме шо ке се дешават
   
 8. Apocalypse

  Apocalypse Нов член

  Зачленет на:
  24 август 2012
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  0
  Кога ке испадни конкуер 3 и јас сакам со вас на турнири да доаѓам :D
   
 9. Coci8

  Coci8 Староседелец

  Зачленет на:
  26 април 2013
  Мислења:
  106
  Допаѓања:
  55
  Ја играм веќе подолго време
  Dream
  Eternity
  *The**JokeR*
   
 10. Solstice

  Solstice Nujabes

  Зачленет на:
  28 август 2012
  Мислења:
  1,413
  Допаѓања:
  1,536
  И ти играш на стариот ми сервер :)
   

Сподели: