1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Call Center

Дискусија во форумот 'Кариера' започната од Ranta, 14 јуни 2016.

 1. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  378
  Допаѓања:
  126
  Dali ima nekoi proekti na koi se raboti vo Call Centarite? Ili samo odgovaranje na telefonski povici i mejlovi?
   

Сподели: