1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Californication

Дискусија во форумот 'Серии и емисии' започната од efederer, 13 февруари 2012.

 1. efederer

  efederer Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  2 октомври 2011
  Мислења:
  150
  Допаѓања:
  256
  Топло ви ја препорачувам! Епизодите траат од прилика околу 30 минути, ама многу брзо проаѓаат. Мноооогу секс, згодни девојки, недоливиот Дејвид Духовни, интересна приказна, сплетки, лаги и искреност, а зад сето ова стои големата надреална љубов меѓу Хенк и Карен...
   
 2. Proton

  Proton Староседелец

  Зачленет на:
  12 февруари 2012
  Мислења:
  127
  Допаѓања:
  263
  Каде може да се гледа ова?
   
 3. efederer

  efederer Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  2 октомври 2011
  Мислења:
  150
  Допаѓања:
  256
  На street_chic му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Blueberry

  Blueberry Староседелец

  Зачленет на:
  12 февруари 2012
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  158
 5. StefanBp

  StefanBp Нов член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  1
  Da si ja spustis i da ja gledas, nema da zazalis
   
 6. Македонец

  Македонец Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  313
  Допаѓања:
  439
  серијава ме излудува
   
 7. alekjov1234

  alekjov1234 Староседелец

  Зачленет на:
  3 август 2012
  Мислења:
  138
  Допаѓања:
  48
  Закон серија, Хенк е пеколен, ама на Чарли и глупостите негови им нема крај :D
   
 8. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Баш се мислам (think) дали да ја гледам серијава.
   
 9. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Ја почнав серијава, досега 5 епизоди изгледав. Хенк ми е доста интересен, а башка и епизодите се по 30-тина минути, ќе стигнам до 6-та сезона за недела дена. :)
   
 10. Viktor k

  Viktor k Староседелец

  Зачленет на:
  4 мај 2012
  Мислења:
  818
  Допаѓања:
  535
  На АХН ја дават од вецерва некаде по полноќ или имаш онлине гледање на војводинанет
   

Сподели: