1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Breakout Kings

Дискусија во форумот 'Серии и емисии' започната од Аце, 3 март 2012.

 1. Аце

  Аце Староседелец

  Зачленет на:
  2 март 2012
  Мислења:
  68
  Допаѓања:
  28
  [​IMG]
  Breakout Kings е серија која е направена од продуцентите на Prison Break. Се работи на иста тема само што тука 2ца полицајци имаат задача да изберат/направат тиме од затвореници и со помош на нив да ги фаќаат криминалците а на затворениците им се намалува казната затвор. Доста интересно crime серија
  До сега се извадени 13 епизоди од од првата сезона, а премиерата на втората сезона е утре. Во една од епизодите го има и T-Bag од Prison Break човекот е стварно луд :) Ми се допаѓа тоа што се прават пресврти така да е доста интересна и не ти станува досадна. И да, девојката на сликата во е ептен секси!
  Ја има некој гледано? ваша оценка?
   
 2. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Имам гледано 5-6 епизоди. Интересна е серијата. И едвај чекам да започне втората сезона :)
   
 3. warr

  warr Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  187
  Допаѓања:
  215
  И јас ја имам гледано... Некои епизоди беа добри, некои ништо посебно, дури и по малку досадни.
  Епизодата со Ти Бег е промашување, само колку да се добие гледаност на стара слава (присон брејк).
   
 4. smeker

  smeker Староседелец

  Зачленет на:
  9 март 2012
  Мислења:
  768
  Допаѓања:
  979
  серијата е топ.:)
   
  На The Tramp му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Ice_Man

  Ice_Man Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  440
  Допаѓања:
  236
  симната ми е прва сезона ,,ке ја гледаме
   
  На The Tramp му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: