Bin.mk - оглас за работа

bin.mk

Нов член
15 февруари 2019
6
1
3
www.bin.mk
Здраво дечки, имаме потреба од virtual assistant со следниве карактеристики:

- омилен предмет во школо да бил логика :)
- искуство со excel
- уредување на текстови
- да може да работи по 2 саати дневно.

Контакт тука или по порака.

btw за оние што бараат работа https://www.bin.mk/sch/i.html?cat=4
 

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
136
1,053
Дали може, бидејќи немам многу работено со ексел, преку видеа или преку некаква мала помош да го научам повеќе екселот? На училиште немав предмет логика, но ако не е нешто сложено, ќе научам. Од каква област се текстовите и дали има некаков надоместок за оваа работа? Фала однапред за секоја информација.
 

bin.mk

Нов член
15 февруари 2019
6
1
3
www.bin.mk
Не се бара којзнае колкаво искуство со ексел, само подредување на податоци. Надоместок има нормално.
 

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
136
1,053
Сакам да ја работам оваа работа. А текстовите на која интернет страна може да ги најдам?