1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Bin.mk - оглас за работа

Дискусија во форумот 'Кариера' започната од bin.mk, 21 февруари 2019.

 1. bin.mk

  bin.mk Нов член

  Зачленет на:
  15 февруари 2019
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  1
  Здраво дечки, имаме потреба од virtual assistant со следниве карактеристики:

  - омилен предмет во школо да бил логика :)
  - искуство со excel
  - уредување на текстови
  - да може да работи по 2 саати дневно.

  Контакт тука или по порака.

  btw за оние што бараат работа https://www.bin.mk/sch/i.html?cat=4
   
 2. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  378
  Допаѓања:
  126
  Дали може, бидејќи немам многу работено со ексел, преку видеа или преку некаква мала помош да го научам повеќе екселот? На училиште немав предмет логика, но ако не е нешто сложено, ќе научам. Од каква област се текстовите и дали има некаков надоместок за оваа работа? Фала однапред за секоја информација.
   
 3. bin.mk

  bin.mk Нов член

  Зачленет на:
  15 февруари 2019
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  1
  Не се бара којзнае колкаво искуство со ексел, само подредување на податоци. Надоместок има нормално.
   
 4. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  378
  Допаѓања:
  126
  Сакам да ја работам оваа работа. А текстовите на која интернет страна може да ги најдам?
   
 5. bin.mk

  bin.mk Нов член

  Зачленет на:
  15 февруари 2019
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  1
  Ја пополнивме позицијата, може да се затвори темава
   

Сподели: