1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Battlefield 3 vs. Modern Warfare 3

Дискусија во форумот 'Игри' започната од TheFrisb, 3 март 2012.

 1. TheFrisb

  TheFrisb Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  97
  Допаѓања:
  161
  И двете игри се ремек дела.Сега останува вие да одлучите.

  Modern warfare 3 trailer :  Battlefield 3 trailer :
   
  На emzzy му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Succubus

  Succubus Истакнат Член

  Зачленет на:
  28 февруари 2012
  Мислења:
  562
  Допаѓања:
  835
  Да е до мене, ја ќе ги играм и двете. Само компјутеро ми е fucked up со графичка и такви ствари.. :(
   
 3. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  инаку нејкам да се фалам ама ја пробав бателфилед 3 пред некое време, уште беше бета верзија... графика има преуба и звукот е прејак... за луѓе со слабосрце не ја препорачувам оти ако ја играте со слушалки можное толку многу да навлезите во играта да помислите дека реалн осе дешава... прејака е... ептен реална е напраена..
   
  На Morticia. му/ѝ се допаѓа ова.
 4. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Modern Warfare 2 ја имам играно и одлична беше, за 3 сигурен сум дека е уште подобра (happy)
   
 5. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  И двете ми се свиѓаат и двете се екстра :)
   
  На Morticia. му/ѝ се допаѓа ова.
 6. TheFrisb

  TheFrisb Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  97
  Допаѓања:
  161
  И двете игри се ремек дела.Сега останува вие да одлучите.
   
 7. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,106
  ремек дела...ама веќе си направил иста тема
   
 8. TheFrisb

  TheFrisb Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  97
  Допаѓања:
  161
  Администраторите ќе ги спојат.Бидејки оваа има анкета а другата не
   
 9. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  дали некој овде игра battlefield play 4 free? да се пробаме...
   
 10. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  Пак да прашам некој играч да не има на battlefield play4free ? да си напрајме...
   

Сподели: