Battlefield 3 vs. Modern Warfare 3

Succubus

Истакнат Член
28 февруари 2012
562
835
393
under your skin.
Да е до мене, ја ќе ги играм и двете. Само компјутеро ми е fucked up со графичка и такви ствари.. :(
 

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,031
2,642
1,143
26
Битола
инаку нејкам да се фалам ама ја пробав бателфилед 3 пред некое време, уште беше бета верзија... графика има преуба и звукот е прејак... за луѓе со слабосрце не ја препорачувам оти ако ја играте со слушалки можное толку многу да навлезите во играта да помислите дека реалн осе дешава... прејака е... ептен реална е напраена..
 
  • Like
Реакции: Morticia.

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,367
4,942
1,173
Modern Warfare 2 ја имам играно и одлична беше, за 3 сигурен сум дека е уште подобра (happy)
 

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,031
2,642
1,143
26
Битола
дали некој овде игра battlefield play 4 free? да се пробаме...
 

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,031
2,642
1,143
26
Битола
Пак да прашам некој играч да не има на battlefield play4free ? да си напрајме...