1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Arrow и The Flash

Дискусија во форумот 'Серии и емисии' започната од MissChievous, 4 декември 2014.

 1. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Многу беше добра епизодата со Константин. Стварно не разбирам зошто ја укинаа таа серија, многу беше добра! Смешен момент беше кога си го чешкаше грбот со пердув од паун (пошто логото на NBC телевизијата каде што се емитуваше Константиен е нели паун :zelen). Other than that, ми здосадува Arrow се повеќе. Ги направија сите супер-хероии и тепачи, со глупи никнејмови и боречки трикови. Се ќе разбирам, само едно не: што дафак им е со врискањето на Лорел? Каква глупост, еј.
   
  На Tantara му/ѝ се допаѓа ова.
 2. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Последниве епизоди на Arrow и The Flesh беа супер! Повторно соработка помеѓу нив двајца, многу интересна приказна поврзана со негативецот и неговите жртви, многу акција и кул сцени. Реално, Arrow се вади со ваквите соработки, иначе сама по себе, се подосадна серија станува.
   
 3. Auditore

  Auditore Староседелец

  Зачленет на:
  4 мај 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  272
  Лелеееееееееееееееееее мултиверсот дојде на флеш. Сеа ќе испадне дека некојси џеј герик од некоја планета, пример Earth -1723 ги гони сите флешови од сите паралелни универзуми и им ја краде брзината, така во стриповите беше црниот флеш, и не за чудо и овој е црн, ама мислам дека одат со слична но не иста приказна, ште бде интересно.
   

Сподели: