1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

According to Jim

Дискусија во форумот 'Серии и емисии' започната од Македонец, 18 февруари 2012.

 1. Македонец

  Македонец Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  313
  Допаѓања:
  439
  [​IMG]

  Незнам кој ја памти серијата и кој колку ја гледал. Но мене ми е во топ 5 комедии на сите времиња. Се прскам од смеење секојпат кога ја гледам. Премногу хумор на едно место. Добра екипа и приказна. Џим цар!
   
  На Hexasto му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Elizabeth Bathory

  Elizabeth Bathory Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  352
  Допаѓања:
  405
  Најдобра серија е нема што, ја имаше на Fox Life, секогаш ја гледав (inlove)
  Jim for President! :wavespin
   
  На The Tramp и Mia им се допаѓа ова.
 3. Mia

  Mia Нов член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  1
  Ја обожавам
   
 4. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  И сега ја има на фокс јалф, јас начекав пред некоја недела маратон од Џим.
   
 5. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  прејака серија и многу е јако на крајо како успева секогаш да се извај од збрката шо ке ја напрај...
   
 6. Marrie

  Marrie Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  507
  Допаѓања:
  802
  Ја гледав серијава.
  Ова ми остави најдобар впечаток.
  хахах :D
   
 7. She

  She Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  301
  Допаѓања:
  569
  Доста интересна серија, џим е цар, ја открив кога а1 почна да ја емитуваат :) потоа и на фокс лајф ја гледав. Али како тргнав на факултет ја запоставив.
   
 8. Nemirna.

  Nemirna. Активен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  116
  Допаѓања:
  84
  Серијава е најјака :D Колку сум ја сакала и гледала лелеле :mstickle
   
  На The Tramp му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Македонец

  Македонец Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  313
  Допаѓања:
  439
  Самата помисла на Енди ме фаќа смеа
   
 10. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  Добра серија..класика:)
   

Сподели: