1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

5HVRO

Дискусија во форумот 'Изведувачи' започната од sonic233, 30 декември 2017.

 1. sonic233

  sonic233 Истакнат Член

  Зачленет на:
  30 декември 2017
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0

  Релативно нов артист, отворен за критики, пофалби, што и да е. :D
   
 2. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Само така продолжи,браво
   

Сподели: