1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

„Бела ноќ“ во Скопје, 6ти Октомври

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од Mila Kunis, 2 октомври 2012.

 1. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Пред некоја година буквално 20 саати сум шетала со друштвото, од едно место на друго. Се постигнува, и тоа како, цел ден горе доле, од се по малце. Оваа година би идела тој со графитите да го видам, може после во КИЦ фотографиите, па после Трето полувреме... Интересни работи има годинава.
   
 2. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Te молам сликај ги графитите и постирај ги тука, баш сакам да видам што би направил. (се разбира ако не е проблем:))
   
  На DarkPassenger му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Теофанија

  Теофанија Полноправен Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  55
  Допаѓања:
  23
  Мислам дека ќе биде супер, голема понудаа имаат годинава. Едвај чекам да го видам овој Andrea Gallo Rosso со перформансот...
   
 4. littleblackdress

  littleblackdress Полноправен Член

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  96
  Допаѓања:
  74
  Бев и отидов на не баш толку добри места.. некако изгледа погрешив за нешто.. добро беше на плоштадот и дента и ноќта.. не беше лошо и тоа со графитите :) и филмот во 3 сабајле лелееее која гужвааа :D :D
   

Сподели: