девојки како вие би ја прославиле победата на некоја наша екипа :))

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
сите го знаеме Славјето на Хрватските навивачки :giggle
но еве кога би играле и ние на европско првенство некад, како девојките би ја прославиле победата ]:)]:)
???
Претпоставувам очекуваш некоја да ти каже „Ќе излезам топлес на плоштад“?
 
  • Like
Реакции: ShakaZulu

incule

Староседелец
5 јануари 2015
739
127
1,053
26
Би ги частела сите што ми се во близина