1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

девојки како вие би ја прославиле победата на некоја наша екипа :))

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од Legioner, 16 јуни 2012.

 1. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  ke se deru kako lud, ja i kd ne se deru sam lud : )
  lol tema e za zene a ja odgovaram, ajde majore ti si na red da kaesH nesHto sk : )
   
  На Legioner, Марија и Bum-Bum им се допаѓа ова.
 2. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Претпоставувам очекуваш некоја да ти каже „Ќе излезам топлес на плоштад“?
   
  На ShakaZulu му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Wild.One

  Wild.One Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 јуни 2012
  Мислења:
  197
  Допаѓања:
  147
  Тој филм нема да го гледате, 100% сум сигурна :)
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 4. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  734
  Допаѓања:
  123
  Би ги частела сите што ми се во близина
   

Сподели: