девојки како вие би ја прославиле победата на некоја наша екипа :))

Legioner

Истакнат Член
18 април 2012
999
606
423
Ohrid
сите го знаеме Славјето на Хрватските навивачки :giggle
но еве кога би играле и ние на европско првенство некад, како девојките би ја прославиле победата ]:)]:)
???
 

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,125
1,845
423
Еден досаден град
100 девојки облечени во црвени и жолти маички направено знамето на Македонија во исто време ви играле стриптиз,а коа ке се соблечат целосно ке трчаат околу коњот на аце 3 круга и ке влезат преку портата :frantic :frantic :frantic
:wavespin
:wavespin
:wavespin
:rofl:rofl :rofl :rofl:rofl
 

lady_blue

Староседелец
14 февруари 2012
2,400
4,421
1,153
ами вие мажиштата како ќе славите? :zelen
 

Ана-Каренина

Староседелец
25 февруари 2012
998
1,749
1,093
ами вие мажиштата како ќе славите? :zelen
Баш сега истово прашање ќе го поставував и јас.
Точно дека сите го знаеме славењето на хрватките ама имаше и слика со едно машко и тој гол беше, така да и машките прославуваа;). Всушност не ни беше тоа прославуваше, колку што знам јас ако сакаш да се сликаш со двете хрватски коштало 120 евра.
 

ShakaZulu

Староседелец
19 февруари 2012
430
886
1,103
Инспиранирано од хрватиците после нивната победа некни ? :giggle
 
  • Like
Реакции: Bum-Bum

True_Blood

Upright
18 февруари 2012
1,132
2,396
1,133
Yellow submarine
Јас три кубика дрва у хуманитарни цели ќе дадам, ради тоа што сакам да ги разбијам сите дилеми околу квалитетот на нашата фудбалска репрезентација нАли...
А после...па ќе се разбудам највероватно.
Или ќе се превртам на другата страна...(think)
 

Legioner

Истакнат Член
18 април 2012
999
606
423
Ohrid
Јас три кубика дрва у хуманитарни цели ќе дадам, ради тоа што сакам да ги разбијам сите дилеми околу квалитетот на нашата фудбалска репрезентација нАли...
А после...па ќе се разбудам највероватно.
Или ќе се превртам на другата страна...(think)
богами дрва недокастрени :)