1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

девојки како вие би ја прославиле победата на некоја наша екипа :))

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од Legioner, 16 јуни 2012.

 1. Legioner

  Legioner Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 април 2012
  Мислења:
  999
  Допаѓања:
  606
  сите го знаеме Славјето на Хрватските навивачки :giggle
  но еве кога би играле и ние на европско првенство некад, како девојките би ја прославиле победата ]:)]:)
  ???
   
 2. Bum-Bum

  Bum-Bum Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  1,125
  Допаѓања:
  1,844
  100 девојки облечени во црвени и жолти маички направено знамето на Македонија во исто време ви играле стриптиз,а коа ке се соблечат целосно ке трчаат околу коњот на аце 3 круга и ке влезат преку портата :frantic :frantic :frantic
  :wavespin
  :wavespin
  :wavespin
  :rofl:rofl :rofl :rofl:rofl
   
  На Wild.One, parvati, Martin_MKD и уште 2 други им се допаѓа ова.
 3. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Да се пласира Македонија на Европско првенство во фудбал јас мислам дека сите голи ќе се соблечат и ќе трчаат по кеј. :rofl
   
  На Bum-Bum, Legioner и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 4. lady_blue

  lady_blue Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  4,420
  ами вие мажиштата како ќе славите? :zelen
   
  На redhead му/ѝ се допаѓа ова.
 5. lady_blue

  lady_blue Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  4,420
  ами вие мажиштата како ќе славите? :zelen
   
 6. Ана-Каренина

  Ана-Каренина Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  998
  Допаѓања:
  1,749
  Баш сега истово прашање ќе го поставував и јас.
  Точно дека сите го знаеме славењето на хрватките ама имаше и слика со едно машко и тој гол беше, така да и машките прославуваа;). Всушност не ни беше тоа прославуваше, колку што знам јас ако сакаш да се сликаш со двете хрватски коштало 120 евра.
   
 7. NEPOBEDLIV

  NEPOBEDLIV Истакнат Член

  Зачленет на:
  5 март 2012
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  412
  Мафтајќи со половиот јорган :)
   
 8. ShakaZulu

  ShakaZulu Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  429
  Допаѓања:
  886
  Инспиранирано од хрватиците после нивната победа некни ? :giggle
   
  На Bum-Bum му/ѝ се допаѓа ова.
 9. True_Blood

  True_Blood Upright

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  1,132
  Допаѓања:
  2,396
  Јас три кубика дрва у хуманитарни цели ќе дадам, ради тоа што сакам да ги разбијам сите дилеми околу квалитетот на нашата фудбалска репрезентација нАли...
  А после...па ќе се разбудам највероватно.
  Или ќе се превртам на другата страна...(think)
   
  На parvati, UnFleur, Bum-Bum и уште 1 член му се допаѓа ова.
 10. Legioner

  Legioner Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 април 2012
  Мислења:
  999
  Допаѓања:
  606
  богами дрва недокастрени :)
   

Сподели: