1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Штрумфови

Дискусија во форумот 'ТВ' започната од Sober_Soul +_+, 18 јануари 2013.

 1. Sober_Soul +_+

  Sober_Soul +_+ Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 јануари 2013
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  22
  Какви мислења имате за Штрумфовите...Објавувајте видеа,слики,коментирајте....ЗАБАВИВАЈТЕ СЕ!:wavespin:);)
  [​IMG]
   
 2. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Штрумфета ми е омилена : )
   
  На 84 sk_Y ^_- и Sober_Soul +_+ им се допаѓа ова.
 3. Sober_Soul +_+

  Sober_Soul +_+ Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 јануари 2013
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  22
 4. Sober_Soul +_+

  Sober_Soul +_+ Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 јануари 2013
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  22
  [​IMG]
   
 5. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  леле колку ги глеаф пораноо :D
   
  На 84 sk_Y ^_- му/ѝ се допаѓа ова.
 6. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Еве ги и Охридските :)
  [​IMG]
   
  На Sober_Soul +_+ му/ѝ се допаѓа ова.
 7. 84 sk_Y ^_-

  84 sk_Y ^_- Староседелец

  Зачленет на:
  21 ноември 2012
  Мислења:
  594
  Допаѓања:
  825
  [​IMG] Не е за нијанса подобра ? (wasntme)
   
  На Sober_Soul +_+ му/ѝ се допаѓа ова.
 8. 84 sk_Y ^_-

  84 sk_Y ^_- Староседелец

  Зачленет на:
  21 ноември 2012
  Мислења:
  594
  Допаѓања:
  825
  [​IMG] :igra
   
  На Sober_Soul +_+ му/ѝ се допаѓа ова.
 9. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Го немам гледано филмот, а и цртаните не ми се кој знае што, ниту како мала не сум ги гледала нешто посебно многу. Единствено нешто што ми се допаѓаше многу беше албумот со сликички и во склоп на него, се собираа и фигуричиња штрумфови. Дефинитивно најдобар албум беше. :biggrin
   
  На Sober_Soul +_+ и 84 sk_Y ^_- им се допаѓа ова.
 10. Sober_Soul +_+

  Sober_Soul +_+ Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 јануари 2013
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  22
  Гледај го филмот многу е интересен ко шо гледам и 2-ка ке излези од Штрумфови
   
  На 84 sk_Y ^_- му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: