Што читав денес на CRNOBELO.com? | Црнобело Форум

Што читав денес на CRNOBELO.com?

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,770
7,293
1,153
Big Sur

Да имам 600к долари да ги фрлам на тоа да личам на жена што и самата не личи на себе, па да се жалам колку било тешко да си „убав“, лелелелеле. Парите да ви ги имам, паметот никако.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider