Што последно си купивте? | Црнобело Форум

Што последно си купивте?

MATEJA

Член со 30 казнени поени
29 мај 2014
280
247
353
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Kisserboy

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,525
14,437
1,683
Таму каде што треба
Последна промена:
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,023
9,651
1,683
Normandy
Знам дека помина некои недела дена па тро забораив, ама да си се пофалам после бојкотот од неколку години контра секаков вид на андроид/iOS си го зедов овој мал Дух од LG.
7-Best-4G-Smartphones.jpg