Што највеќе ви пречи низ кафичите низ Скопје?

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,279
2,353
113
Софија
Да го скршам мразот...

Мене ми пречи некој парови да се лигават цело време, некои што се дерат, се смеат гласно, ми пречат и понекогаш келнерите кога се неуслужливи и те гледаат на криво....

Сега за сега тоа е, ако ми текне уште нешто ќе напишам.
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
дададаааа брат, лапаф се а натепале по дваес две три године у гз, цццц знае се там кафе се пие (читај алкохол хх) а дом си гу носи да си гу лапаш и драпаш, срамота, некултура :S
 

Sugar

Истакнат Член
19 февруари 2012
501
1,110
393
циганчињата коа ќе ти се тупнат, или па оние шо продаваат паломи, запалки, наочари ..|-(
 
  • Like
Реакции: Goce_Nik and Trajche

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,266
9,107
1,683
дададаааа брат, лапаф се а натепале по дваес две три године у гз, цццц знае се там кафе се пие (читај алкохол хх) а дом си гу носи да си гу лапаш и драпаш, срамота, некултура :S
во право си....ако си го сакаш носи си го дома...шо мора да се дрпате пред сите. Или однесувајте се ко треба, ебаго :)