1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што највеќе ви пречи низ кафичите низ Скопје?

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од Marick14, 12 мај 2012.

 1. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Да го скршам мразот...

  Мене ми пречи некој парови да се лигават цело време, некои што се дерат, се смеат гласно, ми пречат и понекогаш келнерите кога се неуслужливи и те гледаат на криво....

  Сега за сега тоа е, ако ми текне уште нешто ќе напишам.
   
  На Mnogo Bitno, Party Poison, Mila Kunis и уште 6 други им се допаѓа ова.
 2. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  дададаааа брат, лапаф се а натепале по дваес две три године у гз, цццц знае се там кафе се пие (читај алкохол хх) а дом си гу носи да си гу лапаш и драпаш, срамота, некултура :S
   
  На Foxboro, Mila Kunis, Aaliyah и уште 3 други им се допаѓа ова.
 3. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Не ми пречи ништо. Не излегувам во кафиќи.
   
 4. Sugar

  Sugar Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  501
  Допаѓања:
  1,110
  циганчињата коа ќе ти се тупнат, или па оние шо продаваат паломи, запалки, наочари ..|-(
   
  На Goce_Nik и Trajche им се допаѓа ова.
 5. Nightmare_f

  Nightmare_f Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  1,358
  Допаѓања:
  2,204
  цените на пијалоците и на све друго :)
   
 6. Trajche

  Trajche Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  1,541
  Допаѓања:
  2,555
  Не знаев дека само во Скопје има кафичи...
   
  На ace_rot, melpomena, Ана-Каренина и уште 3 други им се допаѓа ова.
 7. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  хахаах стварно,темава дискриминирачка кон другите градови :D ко само Скопје да има кафичи шо вика Trajche .:rolleyes:
   
  На parvati и melpomena им се допаѓа ова.
 8. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  во право си....ако си го сакаш носи си го дома...шо мора да се дрпате пред сите. Или однесувајте се ко треба, ебаго :)
   
 9. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  Прегласната музика. Кафулиња се или дискотеки?
   
  На Sweetgirl1605 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  ми пречи некултурни, вообразени и заборавени келнери-ки (n)
   
  На Mermaid, Sweetgirl1605 и cece17 им се допаѓа ова.

Сподели: