Што мислите за Боки 13ка?

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
Што мислите за Боки 13? Го поддржувате во тоа што го прави или ужасно ве нервира и го осудувате?

Јас порано го мразев, се додека не сфатив дека „човекот“ тоа го прави за да стекне слава и пари, и сигурна сум дека си води нормален живот зад камерите и фото апаратите.
Но, не го засакав :D Одвратен ми е.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Loner and Nightmare_f

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
He is attention whore во буквална смисла. Се извинувам на лошиот речник но барем да привлекуваше тој внимание со пласирање на некаков квалитет. Вака...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hexasto

Minella

Активен Член
15 февруари 2012
171
171
43
Pust ostrov
Најружната ствар што го створило човештвото , немам право да му судам ,не сум судија , само го кажувам моето мислење .И плус начин на кој тој се понаша уфилман дека си е некоја Холивудска звезда маде ин Бит пазар , се преценува превише ,ал краток рок на траеење ќе му биде во Сонот на холивуд со звездите :skip
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

Grim Reaper

Староседелец
14 февруари 2012
326
338
1,063
Here and there
Искрено највеќе ми смета шо го груби машкиот пол! Инаку ич не се замарам со него, али поарно да го нема...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Minella

Дејмон

Староседелец
16 февруари 2012
456
650
1,093
Unknown
Го срами машкиот пол, ја срами Македонија, се срами самиот себеси.. да. Толку нема мозок што го прави тоа за слава и пари како што кажаа погоре. Не се доволни повеќе коментари, самиот негов изглед кажува се.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Baronessa

Maks

Староседелец
Што мислите за Боки 13? Го поддржувате во тоа што го прави или ужасно ве нервира и го осудувате?

Јас порано го мразев, се додека не сфатив дека „човекот“ тоа го прави за да стекне слава и пари, и сигурна сум дека си води нормален живот зад камерите и фото апаратите.
Но, не го засакав :D Одвратен ми е.

Еве го во приватен живот не ке да е само пред камерите таков според сликава не ми личи :)

Boki 13.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: N|ghtmare_f

Baronessa

Истакнат Член
13 февруари 2012
541
751
93
Los Angeles!
Мене ме привлекуваат мажи келави, билдери, со повисока килажа, остар поглед, тетоважи... од секогаш било така и така ќе биде... бидејќи тие за мене се дефиниција на МАЖ... очигледно дека Бокич не влага у тие и за мене е Пед:cenzuraр...