Што има во вашата торба? | Црнобело Форум

Што има во вашата торба?

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,016
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Сте слушнале ли за проектот на Flickr наречен What's in your bag?
Станува збор за слика од работите кои ги носите секојдневно во вашата торба/ранец/актовка.
Тука можете да погледнете како тоа изгледа: http://www.flickr.com/groups/whats_in_your_bag/pool/
Ова е мојата слика.
Постирајте ги вашите или пак оние кои ви се допаѓаат од оригиналниот проект.
 
Последна промена:
  • Ми се допаѓа
Реакции: Selma

Dr.Gonzo

Истакнат Член
23 февруари 2012
652
1,915
393
Fukushima
www.gonzo.com
Сте слушнале ли за проектот на Flickr наречен What's in your bag?
Станува збор за слика од работите кои ги носите секојдневно во вашата торба/ранец/актовка.
Тука можете да погледнете како тоа изгледа: http://www.flickr.com/groups/whats_in_your_bag/pool/
Ова е мојата слика.Постирајте ги вашите.
Доколку модераторот смета дека темава не е за во овој подфорум, слободно нека ја премести.
Дали стварно гледам приврзок супер мини розе дилдо??? :eek
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,438
9,147
1,683
Кушкундалево
Кога го носам ранецот носам очила, две рубикови коцки, usb-кабел, 3-4 технички моливи и 1 маркер, usb flash, micro sd to sd adapter, клучеви, новчаник и уште по нешто.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Morticia.

Natenceto

Староседелец
6 март 2012
1,031
1,193
1,123
Скопје
Носам паричник, мини паричник, слободната карта и сјај за усни :)
 
Последна промена од модератор:

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Кога го носам ранецот носам очила, две рубикови коцки, usb-кабел, 3-4 технички моливи и 1 маркер, usb flash, micro sd to sd adapter, клучеви, новчаник и уште по нешто.
И моја слика:zelen(inlove)..како јас твојата
Новчаник...клучеви милион...исто црно тетерче со ластиче како на песингер,влажни марамчиња,ради ред мал несесер:zelen,телефоните
оти се си мислам оти имаше слична тема?:rolleyes:
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: slb_bobo

990Freak

Староседелец
12 март 2012
1,275
1,911
1,123
Kumanovo
Ранац ми е пун сс глупости. Цел сет униор џебни алати, едно 100 шрафцигера, клешти, сечице, бланкерка, оној за стискање на ауто клеме... у друг предел иам едн куп рј45 конектори, ф-конектори... изиграам некога мајстора :D
 

Gemini

Староседелец
24 мај 2012
2,478
5,077
1,153
Wind Of Change
Носам паричник, влажни марамици, палома, сјај за усни, лабело и парфем :)