Што е тоа хардкор (hardcore)?

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,557
1,133
Нешто што го правите вие и го нарекувате исто, на пример...

Хардкор е да станеш во 5 ипол сабајле за да направиш кардио тренинг, а од 7 си на работа!

Хардкор е да внимаваш на оброците додека си на работа, ја оставаш и јадеш во вц-то!

И тн...

Продолжете

I'll be back ;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Nightmare_f

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Хардкор е да се измочаш у фонтана у парк. Досега само еден старец сум видел да направи такво нешто додека седевме на сепариња и цел парк имаше народ.:rofl:rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Roxelana

Legioner

Истакнат Член
18 април 2012
1,001
602
423
Ohrid
Шо е хард кор ??
ти иде колегата на нерви ти иде да го смаваш со клоци во аркада али ради шо си на работа се контролираш иако ти иде на моменти добро да го смаваш
 

Foxboro

Староседелец
16 јуни 2012
716
1,479
693
Pripyat, Ukraine
хардкор е кога имаш испрашување и пред табла e некоја јака женска и појма нема од животот (а камо ли лекцијата) и му вика на професорот доста.....а тој на неа .....натрзај тангата и марш да те нема..........ахахаххаахахах:rofl btw TRUE STORY....
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
хардкор е да улегнеш у продавницу за лустери и да си гу лупнеш главу од едн такф голем и цел такф збунет да прашаш
"Извинете лустери имате ли ?"
...да купуеш кифле сс крем..... Имате ли кифлу број четрс два ? : )
 

Foxboro

Староседелец
16 јуни 2012
716
1,479
693
Pripyat, Ukraine
хардкор е кд у кино сите гледамо еден заебан хорор и на страшна сцена сите се тресат а јас и еден другар се цепиме на глас од смеење................хаахахахаха:rofl happened to me last week.............