Што ви фали во моментов? | Црнобело Форум

Што ви фали во моментов?

Angiie

Истакнат Член
16 февруари 2012
506
639
93
Ми фали да спијат сите дома, да се исплачам на раат знаејќи дека никој нема да ми влезе в соба...
 

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,611
1,123
Ми фалиии Астрааа кучето мое најубаво на свет :place бев вчера скришно да си ја видам пошо нели бившиот ми е кретен и нејќеше да одвои 10 минути дадојде со ене да ја видам Астра, ама кога ќе му ја соберам од двор ќе се чуди што го снашло, има среќа шо сум многу добра душица и немам срце тоа да го направам иначе до сега он мене ќе ме молеше да ја види :(
 

~ Скарлетка ~

Активен Член
25 октомври 2012
348
204
43
33
Скопје
у моментов ми фали мир и тишина пошто по дома имам мајстори!!! И по можност да не ми е забрането по дома да си палам цигарчиња :D
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Една баница селска, кисело млеко домашно и пред мене селска идила,да ѕирка планина у облаци есенски
мммммм
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: 4FUN and Hkakashi

Barbika77

Нов член
31 октомври 2012
17
8
3
Во моментов ми фали сон..:sleep ех како ми се спие еве одма одам да отспијам една партија:)
 

emzzy

Староседелец
25 февруари 2012
1,376
1,873
1,123
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: WomanInRed