Што ви се јаде во моментов? | Црнобело Форум

Што ви се јаде во моментов?

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,451
3,795
1,153
27
Битола
 

atala

Староседелец
28 октомври 2014
16
13
1,013
39
Сега и Овде
Голема Milka млечна или,пак,со лешници чоколада!:cool:(hug)(inlove)А,може и двете во исто време да си ги имам да си ги грицкам онака полека мераклиски долго време!:gladen:cool:(hug)(inlove)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ballet is my life

violetmoon

Модератор
Член на администрација
11 декември 2012
2,662
5,747
1,153
И хамбургер, и вешалица, и крофни, и пита со спанаќ, и еклер, и гиро, и помфрит со мнооогу мајонез и кечап, и убава шлагосана торта, и све ми се јаде а на крај само една марула салата ќе каснам, другово е на црна листа. :D
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,515
1,183
Big Sur
Ми се јаде нешто мрсничко со доста кашкавал. Не пица или тестенини, повеќе како пилешко полнето со кашкавал, па да се растече, па да се ушљакам, леееј,
Па после да млатнам едно парче Кремино или Сахер од Зафир.
На крај малку Доритос пошто скоро секогаш земам пак 2-3 залка солено после благото, не поднесувам да ми стои благ вкус подолго време.

Но, си ветив дека нема да јадам после 20ч, па мораше да ми олесни на темава.