Што ве прави среќни? | Црнобело Форум

Што ве прави среќни?

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Срекна сум кога некоја несрека ке стане срекна.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lena

*V******

Староседелец
2 април 2013
193
170
1,053
Едноставно е...срекна сум кога има сонце.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lena

violetmoon

Модератор
Член на администрација
11 декември 2012
2,662
5,747
1,153
Единствено и едноставно тој...како што тој знае и умее да ме направи среќна никој друг не може.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Pisoi and Lena

Pisoi

Староседелец
6 јуни 2014
22
8
1,003
27
Охрид
Мирисот на липите и свежо искосената трева,насмевките на лицата околу мене,утринското кафе,да ги гледам моите најмили здрави и живи,и секако прегратката и бакнежот од саканото лице :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: violetmoon