Што ве изнервира денеска? | Црнобело Форум

Што ве изнервира денеска?

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,878
973
Ваце сељо што дави сс селски муабети, шуљеви да фати , да не мош на раат да кивне..
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Kitty

Anakin

Истакнат Член
23 август 2012
869
977
203
Една многу глупава констатација базирана на верска основа која шо ми стаса у порака од еден член на форумов во врска со друг член на форумот , не е битно но навистина ме разочаруваат ваквите ограничени размислувања особено донесување судови за луѓе кои всушност и не ги познаваме лично.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lena and Saladin

Loner

Активен Член
13 март 2016
340
86
28
Skopje
Денес тотално ништо се смеев како луд така саботно/вечер расположен и тако
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,829
7,336
1,153
Big Sur
Луѓево што немаат осет за личен простор, посебно сред пандемија, посебно па во 15-16ина м2.
У реду е, си отворил бутик, ама стварно не е огромен, па да не гледаш што правам и буквално во врат да ми дишеш на секој чекор, а не знаеш едно здраво, повелете и чао да кажеш.
Па не бива бе така, газди.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Proton and Saladin

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,829
7,336
1,153
Big Sur
Што не. Да бев анимиран карактер, ќе бев помодрена од нервоза со смешен чад од уши и !@%#&# знаци наместо зборови.
Рајава е полудена. Не знам зошто упорно мислам ако јас си ги извршувам обврските и ветувањата, дека и другите ќе се такви. Гниди.
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,829
7,336
1,153
Big Sur
Сам ко што може да си се изнервираш, никој не може.
Мозоков ми е толку на холд, скоро два часа пишувам текст што треба да има околу 500 збора.
Моментално имам 225 и нула надеж дека ќе завршам до полноќ.