Што би правеле ако ве затворат 10 дена во соба со непознат човек?

MacedonishQueen

Истакнат Член
17 јуни 2015
205
131
143
Што би правеле ако ве заклучат во иста соба со непознат човек 10 дена? Дали ќе се плашите од него? Или ќе разговарате, што побрзо да ви поминат деновите?
 

marambo

Староседелец
6 јули 2015
5
5
603
49
ако нема јадење во собата, ќе го убијам и ќе го изедам.
 

Lady*

Староседелец
1 април 2012
1,965
6,158
1,133
Зависи од условите во собата. :rofl
 

Io Sono

Староседелец
27 јуни 2015
422
431
673
A Galaxy far, far away...
Има шанси непознатиот човек да е згодна манекенка?
Ако е така, тогаш најверојатно би го правеле ова:
 

MacedonishQueen

Истакнат Член
17 јуни 2015
205
131
143
Ќе клањаме намаз...

Неможам да верувам колку одвратни луѓе има на форумов. Еден е АЛЛАХ-БОГ. Мислам дека нема потреба вака да се однесуваш а ако ти смета нешто, слободно не читај ја темава и нема потреба да коментираш глупости бидејќи ја на твојте теми вака не се однесувам. Како прво ти си од друга вера и неможиш да клањаш намаз, а незнаеш и човекот што ќе биде со тебе која вера ќе е. Сварно голема СРАМОТА. Од дома воошто не те воспитувале како да се однесуваш спрема другите вери, ја сум муслиманка и секако ова ме навреди, а и друг од моја вера да прочита секако ке се навреди.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Неможам да верувам колку одвратни луѓе има на форумов. Еден е АЛЛАХ-БОГ. Мислам дека нема потреба вака да се однесуваш а ако ти смета нешто, слободно не читај ја темава и нема потреба да коментираш глупости бидејќи ја на твојте теми вака не се однесувам. Како прво ти си од друга вера и неможиш да клањаш намаз, а незнаеш и човекот што ќе биде со тебе која вера ќе е. Сварно голема СРАМОТА. Од дома воошто не те воспитувале како да се однесуваш спрема другите вери, ја сум муслиманка и секако ова ме навреди, а и друг од моја вера да прочита секако ке се навреди.
Реченицава ми прави дежа ву, ме потсеќа на некој.

Има многу ЗАВИСИ за што би правеле. Зависи дали е културно непознатото лице или е не воспитано, зависи дали имаме заеднички интереси или не, зависи дали е дупли јузер или не за дали да се повторувам или не, зависи дали е машко или женско и слично.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

MacedonishQueen

Истакнат Член
17 јуни 2015
205
131
143
Реченицава ми прави дежа ву, ме потсеќа на некој.

Има многу ЗАВИСИ за што би правеле. Зависи дали е културно непознатото лице или е не воспитано, зависи дали имаме заеднички интереси или не, зависи дали е дупли јузер или не за дали да се повторувам или не, зависи дали е машко или женско и слично.

На кого те потсетува? :D