Штикла или Плута?

Ѕид на плачот

Истакнат Член
20 септември 2016
222
113
343
27
Скопје
Така е Столе, во потполност се согласувам со тебе. Штикла си е штикла.
Изгледа секси елегантно, во некоја си убитаќна комбинација со целосно фустанче, дужината да му е до над колена некаде, дебела црна хулахопка, и костим одозгора. Неоодоливо.

Ти по колку часа мојш на штикла да стоиш?!