Шампон за коса | Црнобело Форум

Шампон за коса

WomanInRed

Староседелец
15 февруари 2012
1,324
3,218
1,123
Јас менувам шампони н 3-4 месеци затоа што кога ја мијам косата подолг период со еден ист шампон ми се ствара првут. Последно купив од тие шампоните на Афродита, со мирис на портокал и задоволна сум. Косата не ми се мрси и убаво мириса.

Колку пари е овај ???

lorealshpoomain.jpg

Јас моментално го користам овај, многу убаво мириса ама многу ми ја мрси косата.
 

Angiie

Истакнат Член
16 февруари 2012
506
639
93
  • Ми се допаѓа
Реакции: WomanInRed

MajkaMuNaMarko

Истакнат Член
18 февруари 2020
28
15
103
35
Можам да препорачам, шампон против опаѓање од колекцијата на Revalid. Тестирано речиси цела година, се забележува голема разлика.