1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Шабан Шаулиќ

Дискусија во форумот 'Изведувачи' започната од Hexasto, 10 јуни 2012.

 1. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  Шо да се каже..современа легенда и врвен маестро..кога го слушаш и го глеаш у ќелавата глава си викаш каков фраер шо ке ми коса..една мала темичка за големиот човек :)

   
  На Mila Kunis му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,528
  Е ај да не му е најјака песнава! (озбилна сум сеа:D)
  Знаеш како иде во кафана со винце? мх мх (y)
   
  На Hexasto му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Ice_Man

  Ice_Man Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  440
  Допаѓања:
  236
  ваа е најака

   
  На Hexasto му/ѝ се допаѓа ова.
 4. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
 5. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Како се преминува од рокер во фолкер?:zelen
   
 6. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541
  У нама тече словенска крв :wavespin
   
 7. FallenAngel

  FallenAngel Староседелец

  Зачленет на:
  5 декември 2012
  Мислења:
  601
  Допаѓања:
  401
 8. FallenAngel

  FallenAngel Староседелец

  Зачленет на:
  5 декември 2012
  Мислења:
  601
  Допаѓања:
  401
 9. Matt Berninger

  Matt Berninger Гостин

  Биста на плоштад за големиот културен деец!
   

Сподели: