Чипичан

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,279
2,353
113
Софија
Дали сте растеле човече на Чипичан порано? :D

А може некој сеуште расте некое животинче на Чипичан.
Јас зависен бев од ова.

biz.jpg

А вие?
 

Мирче_мкД

Истакнат Член
25 јуни 2012
173
121
343
27
Имав еден на времето, многу се радував кога ми го купија, за жал не потраја ни 3 дена и ми умре тоа човечето. После нешто ми се расипа и изнервиран го фрлив во канта.
После на мода дојде и тетрисот, е на тоа чудо трошев по 10 саати на ден.
 

True_Blood

Upright
18 февруари 2012
1,132
2,396
1,133
Yellow submarine
Имав два :)
Па тоа колку мерак им имав, со какво внимание си ги растев човечињата...уствари едното куче беше :giggle
Навечер станував да не им фали нешто :D
Дете...
 
  • Like
Реакции: Aaliyah

Gemini

Староседелец
24 мај 2012
2,478
5,078
1,153
Wind Of Change
Имав на времето еден чипичан цел ден со тоа во рака бев не го пуштав само го проверував човечето :)
 

Hkakashi

Староседелец
13 јуни 2012
1,543
1,697
1,133
22
Куманово
Никад не сам имаја тој, ама некако неми изгледа много интересно, ја какв сам све забрављам, ке ми умре за 2 сата
 
  • Like
Реакции: The_countess

The_countess

Истакнат Член
10 јуни 2012
441
547
193
25
Баш ги сакав чудава.. Се убив од плачење кога го видов крстот... Ако некој знае кај се купува нека пише :)
http://www.moshimonsters.com/ Една виртуелна замена за чипичан.. :D
 

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,500
14,412
1,683
во светот на бајките
и јас имав хахах не се одвојував од него ,го растев човечето и на брат и и на другарка ми и моето во исто време затоа што на сите им зодасади мене сеуште ми беше интересно хахахаххахахха .... ах времиња детски убавиии :)
 

Dolphine

Истакнат Член
25 јуни 2012
304
302
63
Ехх времиња, убави спомени. Колку само беше популарно кога бев некаде 2ро, 3то одделение. Имав кученце чипичан. :sreken Ептен бев зависна од него. Го носев дури и нашколо. Еднаш дури и почна да плаче на сред час бидејќи не беше нахрането и учителката ми го зема и толку од него :(
 

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,279
2,353
113
Софија
Може ќе дојде пак во мода. :rofl А и некои поубави со подобра графика.