Чет на црнобело

Marko.iv

Нов член
6 мај 2014
1
0
1
31
Видов има и чет на други форуми и тоа доста сличен како Фејсубк.. Што мислите дали е добра идеја?

Еве како изгледа:

 
Последна промена од модератор:

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,426
9,136
1,683
Кушкундалево
Ова е чет? Wooooow. Никогаш не замислував дека вака изгледа чет.

Ти одговорија веќе, решена дискусија.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Аркантос

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,270
9,112
1,683
Доколку има емотикон каде лета секира, да.
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,011
9,637
1,683
Normandy
Интересни ми се овие „падобранци“ од други форуми, демек изиграваат наивни невини човечиња со предлози кои добро кога ќе размислиш се крајно погубни за еден форум. @ipopovski бар тргни ја сликата пошо води кон рекламирање на неговиот форум.
 
Последна промена: