1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Цртање со песок

Дискусија во форумот 'Хоби' започната од Scars, 9 октомври 2013.

 1. misti.diva orhideja

  misti.diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 јануари 2017
  Мислења:
  262
  Допаѓања:
  195
  @Makedonec дали се уште се занимаваш со твоето омилено хоби!?
  Случајно дојдов на темава и ги прочитав мислењата што сме ги дале пред две години:) а јас сум ги заборавила потполно, ете Инчуле кај ме одведе;)
   
 2. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Немам време. Во процес на неостварена љубов и паѓање испити сум.
   
  На misti.diva orhideja му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: