Цртање со песок

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
@Makedonec дали се уште се занимаваш со твоето омилено хоби!?
Случајно дојдов на темава и ги прочитав мислењата што сме ги дале пред две години:) а јас сум ги заборавила потполно, ете Инчуле кај ме одведе;)
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,466
1,185
1,133
@Makedonec дали се уште се занимаваш со твоето омилено хоби!?
Случајно дојдов на темава и ги прочитав мислењата што сме ги дале пред две години:) а јас сум ги заборавила потполно, ете Инчуле кај ме одведе;)
Немам време. Во процес на неостварена љубов и паѓање испити сум.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: misti.diva orhideja