Црвенило на лицето

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
mi se pojavi crvenilo na liceto pred edna god. potocno na nosot i na pola od dvta obraza pa neznam dali e od hrana ili od nesto drugo.ako moze da mi pomognete so nekoj sovet,preporaka i sl.ne sum biden na lekar.
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,214
2,301
1,153
Skopje
www.facebook.com
А да си одиш на кожен доктор тој најдобро знае пошто вака се може да биде, а не би ти препорачувала да си експериментираш со кожата на своја глава.
 
  • Like
Реакции: Aleksis and TheQueen