1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Црвенило на лицето

Дискусија во форумот 'Здравје' започната од corki, 23 декември 2013.

 1. corki

  corki Староседелец

  Зачленет на:
  21 декември 2013
  Мислења:
  542
  Допаѓања:
  449
  mi se pojavi crvenilo na liceto pred edna god. potocno na nosot i na pola od dvta obraza pa neznam dali e od hrana ili od nesto drugo.ako moze da mi pomognete so nekoj sovet,preporaka i sl.ne sum biden na lekar.
   
 2. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,207
  Допаѓања:
  2,292
  А да си одиш на кожен доктор тој најдобро знае пошто вака се може да биде, а не би ти препорачувала да си експериментираш со кожата на своја глава.
   
  На Aleksis и TheQueen им се допаѓа ова.
 3. TheQueen

  TheQueen Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 ноември 2013
  Мислења:
  495
  Допаѓања:
  376
  И јас ти го давам истиот совет како Црвена.
   
  На Црвена му/ѝ се допаѓа ова.
 4. corki

  corki Староседелец

  Зачленет на:
  21 декември 2013
  Мислења:
  542
  Допаѓања:
  449
  изгледа најдобро ке биде така фала!! :)
   
  На Црвена му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: