Црвена Јабука | Црнобело Форум

Црвена Јабука

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Дури сега ја гледам темата. :frantic
Он топик: Омилена група од екс-ју просторите. Ептен ми се свиѓаат песните и ретко некоја да им е промашена. :)
Омилени песнички:
Потоа Umrijet cu nocas od ljepote, Dirlija, Tamo gde ljubav pocinje...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Gemini and WomanInRed

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,053
1,183
Многу сакам да ги слушам Црвена јабука, за омилена песна ќе ја издвојам


Другите песни што ми се допаѓаат од нив се објавени па да не се повторувам, пред некоај година беа во Пробиштип но немав со кој да одам и си останав дома :(