ЦБ брошура (2) | Црнобело Форум

ЦБ брошура (2)

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
По околу 7 месеци ЦБ брошурата е повторно тука. Кратка, но слатка со се што е најбитно и најинтересно, нешто ново нешто старо. Се надевам дека ќе ви се допадне, очекувам коментари.

:mstickle
 

Прикачувања

  • ЦБ броушра.pdf
    522.2 KB · Прегледи: 23

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
Добар е дизајнот, ама многу малку содржина си ставил требало уште нешто, вака само две работи.
Знам требаше повеќе, но и онака најбарани се интервјуата. И морам да признаам сам потешко е да се работи. За следната во новата година ветувам повеќе.
Сите заинтересирани за работа на весникот нека се пријават тука
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape

Dorina

Активен Член
20 октомври 2017
93
71
28
47
Знам требаше повеќе, но и онака најбарани се интервјуата. И морам да признаам сам потешко е да се работи. За следната во новата година ветувам повеќе.
Сите заинтересирани за работа на весникот нека се пријават тука
Ova intervju e ili gafovi na nekoj clen?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: pozdrav eden topol