1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

ЦБ брошура (2)

Дискусија во форумот 'Форумски весник' започната од Makedonec, 1 декември 2017.

 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  По околу 7 месеци ЦБ брошурата е повторно тука. Кратка, но слатка со се што е најбитно и најинтересно, нешто ново нешто старо. Се надевам дека ќе ви се допадне, очекувам коментари.

  :mstickle
   

  Прикачени податотеки:

 2. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Катастрофа..што ви беше замислата со оваа брошура(брошуренченце)..што ли мислевте дека ке постигнете!?
  (n)
   
  На corki и Makedonec им се допаѓа ова.
 3. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  134
  Супер е брошурава.Само вака продолжете.
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 4. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Што убо ти се виде!???
  Брошура??
   
 5. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,207
  Допаѓања:
  2,292
  Добар е дизајнот, ама многу малку содржина си ставил требало уште нешто, вака само две работи.
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 6. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  734
  Допаѓања:
  123
  Добро е само лута сум,мене ме нема
   
 7. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Така е Инчуленце, во право си...како можеа тебе да те заборават:mad:
  Сега за инат, ич не им се логирај, удри му корпа на форумов:zelen
   
 8. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Знам требаше повеќе, но и онака најбарани се интервјуата. И морам да признаам сам потешко е да се работи. За следната во новата година ветувам повеќе.
  Сите заинтересирани за работа на весникот нека се пријават тука
   
  На escape му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Dorina

  Dorina Активен Член

  Зачленет на:
  20 октомври 2017
  Мислења:
  93
  Допаѓања:
  71
  Ova intervju e ili gafovi na nekoj clen?
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: