1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Хуманитарен концерт за Јован

Дискусија во форумот 'Хуманитарни акции' започната од Thrashbt, 25 јули 2016.

 1. Thrashbt

  Thrashbt Староседелец

  Зачленет на:
  6 октомври 2012
  Мислења:
  233
  Допаѓања:
  86
  Двегодишниот Јован Илиевски од Битола боледува од глауком на двете очи (висок притисок кој често варира), поради што често мора да оди на контроли во Бугарија, а не е исклучена и дополнителна операција. Настанот ќе биде исполнет со македонски евергрин песни кои ќе ги изведуваат музичари кои настапуваат во битолски бендови. Настанот започнува во 21:00 часот во "Бар Чаршија" Битола. За тие што нема да можат да присуствуваат на настанот, еве телефонски броеви за донации

  -За корисници на Телеком: 070/143-193
  -За корисници на ВИП: 143-474

  Трансакциска сметка за донации: 200002854481848 – Стопанска банка АД Скопје.

  Линк од настанот.

  Да му помогнеме на малиот Јован да има среќно и безгрижно детство.
   
  На Prashina и Aristokrat им се допаѓа ова.
 2. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  378
  Допаѓања:
  126
  Zavrtiv na tel.za Vip,brojot ne postoi
   
 3. Thrashbt

  Thrashbt Староседелец

  Зачленет на:
  6 октомври 2012
  Мислења:
  233
  Допаѓања:
  86
  Не знам за телефоните пријателе, ама мислам дека трансакционата сметка уште работи. Инаку, еве мал дел од тоа како беше на концертот:

   

Сподели: