1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Хорор филмови

Дискусија во форумот 'Филм' започната од Sara, 13 февруари 2012.

 1. Sara

  Sara Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  116
  Допаѓања:
  116
  Дали гледате хорори и кој ви оставиле најголем впечаток???
   
  На Smiley_1996 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
  Insidius:)
   
  На Хоуп*, Domino ^_^, Busaviot93 и уште 1 член му се допаѓа ова.
 3. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  хороро во амитвил ко имав 11-12 години го имав гледано и за малку кесе пом*чав в гаѓи.. така да гледа мод време на време ама тој ке го памтам секогаш...
   
 4. Smiley_1996

  Smiley_1996 Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  344
  Допаѓања:
  802
 5. Deadelina93

  Deadelina93 Полноправен Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  52
  Допаѓања:
  107
  obozavam horor...a najgolem vpecatok mi ostavi ''
  I Spit on Your Grave'' ...
   
  На 84 sk_Y ^_-, Domino ^_^, Marijanela и уште 1 член му се допаѓа ова.
 6. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Страв и трепет :ladno :)

  The-Exorcist-689.jpg
   
  На Elena и Smiley_1996 им се допаѓа ова.
 7. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Ретко гледам хорор, ама кога гледам сакам хорор филм со вампири или зомби. Нешто како Blade, или Resident Evil :)
   
  На Arkantos му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Slatki4ka

  Slatki4ka Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  60
  Допаѓања:
  42
  јас не гледам пошто многу ми е страв..да видам една страшна сцена нема никако да заспиам цело време ке си го замислувам ликот пред мене :(
   
  На Badgirl и Domino ^_^ им се допаѓа ова.
 9. Lorejn

  Lorejn Полноправен Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  82
  Само The ring го имам гледано порано и слабо го памтам. Го симнав пак да го изгледам ама никако не ми е. Не сакам страшни филмови.
   
  На Lovely*-* му/ѝ се допаѓа ова.
 10. The_melnicanecot

  The_melnicanecot Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  237
  Допаѓања:
  394
  На Хоуп* му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: