Хорор филмови

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,031
2,642
1,143
26
Битола
хороро во амитвил ко имав 11-12 години го имав гледано и за малку кесе пом*чав в гаѓи.. така да гледа мод време на време ама тој ке го памтам секогаш...
 

Smiley_1996

Истакнат Член
14 февруари 2012
344
802
393
Кумановоoo !

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,367
4,942
1,173
Ретко гледам хорор, ама кога гледам сакам хорор филм со вампири или зомби. Нешто како Blade, или Resident Evil :)
 
  • Like
Реакции: Arkantos

Slatki4ka

Полноправен Член
17 февруари 2012
60
42
18
јас не гледам пошто многу ми е страв..да видам една страшна сцена нема никако да заспиам цело време ке си го замислувам ликот пред мене :(
 
  • Like
Реакции: Badgirl and Domino ^_^

Lorejn

Полноправен Член
15 февруари 2012
66
82
18
Само The ring го имам гледано порано и слабо го памтам. Го симнав пак да го изгледам ама никако не ми е. Не сакам страшни филмови.
 
  • Like
Реакции: Lovely*-*