Фризура | Црнобело Форум

Фризура

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,778
7,300
1,153
Big Sur
Ептен имам мерак на ваков балајаж. Никогаш не сум била плава (ок, освен еднаш во средно кога бев ко фаличен морков со метла-жолт корен, надолу портокалова и бонусот беше кога ми никна црниот корен. :frantic)
Е сега, не знам колку ќе успеат да ме средат, ама задоволна ќе сум и со карамел/лешник нијанси.
balayage-bob-sophielizabethfox.jpg