Фригидни форумџии

Статус
Затворена за нови мислења.

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,220
1,747
253
Приметив дека има многу членови на форумов кои бре не" мрдаат", цел ден висат на форумов а една буква немаат откуцано.Баш ме интересира во што е проблемот, немаат идеја за нова тема, не им се дискутира(па тогаш што висат ко висибаби)немаат со кого или треба некој да ги повлече во моабет!? Зошто е оваа фригидност од нивна страна, зарем не треба некој да се погрижи и да ги "запали " за моабет? Сигурна сум дека не се како мене,да се плашат да отворат нова тема која ке им биде наречена глупава или претешка за размислување или бесмислена?Штета, баш штета, стојат луѓе а не знаат да претнат:^)
 

ShakaZulu

Староседелец
19 февруари 2012
430
886
1,103
Извини вака, знаеш дека да отворам форум и да излезам по една мили секунда ме држи online 60 мин?
Друго, за коментари/теми... освен актуелности од дневен карактер многу многу ретко има нешто што не е кажано или дискустирано дал со наше или без наше присуство во дискусиите... форуми на кирилица има од 2000 и некоја, ретко што не е кажано на форуми општо или само тука неколку години, ако за друго важи дека повторувањето е мајка на знаењето повторување на форум е одбивно и глупо... може само за мене ама тоа е тоа...
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,997
9,629
1,683
Normandy
Ова ме потсеќа на една тема отворена на друг форум дека има форумџии кои се импотентни.
Делува грдо насловот, а за дискутирање на форуми/форумџии има мал милион веќепостоечки теми, така да оваа оди под клуч.
 
  • Like
Реакции: Doreah
Статус
Затворена за нови мислења.